یکی از مزایای خرید آنلاین که بسیاری از کاربران را به استفاده از این شیوه ترغیب می‌کند، ارسال سریع و راحت است. این موضوع به ویژه درباره کالاهای سنگین و خاص که حمل و نقل سخت‌تری دارند، صدق می‌کند.

ما در فروشگاه اینترنتی مکث تمام تلاش خود را می‌کنیم تا کالای ارزشمند شما را در اسرع وقت و به بهترین شکل به دستتان برسانیم. به همین دلیل در ادامه  بیشتر درباره روش های ارسال و به طور کلی نحوه ارسال کالا برایتان صحبت کرده‌ایم.

ارسال در تهران

از انجا که انبار و دفتر مرکزی فروشگاه اینترنتی مکث در شهر تهران قرار دارند، ارسال کالاها برای همشریان تهرانی سریع‌تر صورت می‌گیرد. برای مشتریان ساکن در تهران چهار روش ارسال وجود دارد:

1- ارسال فوری

2- ارسال معمولی

3- تحویل حضوری

ارسال فوری

اگر در هر روز کاری، پیش از اتمام ساعت کاری (تا ساعت 17) سفارش خود را ثبت کنید، می‌توانید آن را تا حدود 2 ساعت پس از خرید دریافت کنید. هزینه این نوع ارسال کمی بیشتر از نوع عادی است.

ارسال عادی

در روش عادی، سفارش شما یک روز کاری بعد از ثبت سفارش (حدود 24 ساعت بعد) به دستتان می‌رسد. البته امکان انتخاب تاریخ و بازه زمانی هم در این نوع ارسال در اختیار شما خواهد بود.

خرید حضوری

همچنین برای افزایش اطمینان و آرامش خاطر شما، امکان خرید حضوری از فروشگاه فیزیکی مکث در بازار موبایل علائدین هم فراهم است. در این صورت اهمیت دارد که قبل از حضور برای تحویل سفارش خود، با کارشناسان ما تماس گرفته و از آماده بودن سفارش خود اطمینان حاصل کنید. همچنین همراه داشتن کارت شناسایی هنگام خرید حضوری ضروری است.

ارسال شهرستان

مشتریان ساکن شهرستان‌ها می‌توانند با خیال راحت از فروشگاه اینترنتی مکث خرید کنند.اگر سفارش قبل از ساعت 12 روز باشد معمولا در همان روز پردازش و ارسال می شود. ما محصولات را بیمه کرده و با بسته بندی قابل اعتماد، از طریق شرکت پست یا تیپاکس ارسال می‌کنیم. پس از ثبت سفارش، فرایند رسیدگی آغاز شده و پس از ارسال، کد رهگیری برای شما فرستاده می‌شود. شما می‌توانید برای رهگیری بسته خود، از طریق سایت پست یا تیپاکس  یا بخش “پیگیری سفارش” فروشگاه اینترنتی مکس، اقدام کنید.